Szkolenie z rekrutacji i selekcji pracowników

Szkolenie z rekrutacji i selekcji pracowników

Szkolenie ze sposobu rekrutacji i selekcji pracowników to realna szansa na zwiększenie wydajności procesu rekrutacji. Dzięki doborowi odpowiednich pracowników firma może realnie podnieść jakość świadczonych usług, co znacząco przełoży się na zyski przedsiębiorcy. Przeanalizujmy jakie korzyści płyną ze szkolenia i w jaki sposób ono przebiega.

Zagadnienia szkolenia

Szkolenie kompleksowo porusza najistotniejsze zagadnienia związane z doborem i selekcją personelu. Dowiemy się jak przygotować proces rekrutacji dla wybranego profilu zawodowego i przeprowadzić proces wdrożenia pracownika na dane stanowisko. Dodatkowo omówimy kwestię przygotowania opisu stanowiska pracy spersonalizowanego dla danego typu pracownika. Ponadto poruszone zostaną kwestie związane z psychologicznym aspektem rekrutacji, czyli między innymi dobór cech osobowości dla danego stanowiska.

Przebieg szkolenia

Sam przebieg szkolenia to nie tylko sucha teoria. Poza przekazaniem odpowiedniej dawki wiedzy szkolenie z rekrutacji i selekcji pracowników oferuje praktyczną część, która pozwoli na optymalne przyswojenie informacji nabytych podczas szkolenia. Warsztaty praktyczne dają możliwość wypróbowania w praktyce nabytej wiedzy poprzez ćwiczenia przygotowane przez naszych trenerów. Część teoretyczna prowadzona jest w przystępny sposób, który maksymalizuje przyswajanie nowych informacji, wszystkie kwestie poruszone podczas szkolenia to wiedza niezbędna do prowadzenia skutecznej rekrutacji.

Zalety szkolenia

Szkolenie z rekrutacji i selekcji pracowników daje praktyczne możliwości zwiększenia sprawności i skuteczności rekrutacji. Zatrudnienie odpowiedniej osoby na dane stanowisko daje gwarancje usprawnienia i podniesienia jakości pracy wpływającej na zyski firmy. Dzięki dużej dawki wiedzy popartej odpowiednimi warsztatami praktycznymi pracownicy odpowiedzialni za rekrutacje podniosą swoje kwalifikacje i wzbogacą się w nowe umiejętności. Nasz zespół składający się z doświadczonych trenerów pozwala na kompleksowe szkolenie, które pomoże zwiększyć szanse na rekrutacje najlepszych pracowników.